PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=181198}

Monachium

Munich
7,4 57 066
ocen
7,4 10 1 57066
6,8 19
ocen krytyków
Monachium
powrót do forum filmu Monachium
ocenił(a) film na 9
McLlovin

Uważam, że to bardzo niesprawiedliwa ocena. Takie filmy obrazują zjawisko, a nie wydarzenie - stąd odbiorca, który jest filmowym laikiem (bez obrazy) nie dostrzega w nich nic ciekawego. Film jest wymagający i trudny, ale mnie akurat zachwycił.

wurtz

coś w tym jest

ocenił(a) film na 10
McLlovin

Nudny? przecież to genialny film szpiegowski naprawdę nie rozumie jak może się nie podobać

slayer6

ja też wielu rzeczy nie rozumiem

ocenił(a) film na 10
McLlovin

widać że nie rozumiesz ale jak już besztasz jakiś film i dajesz mu ocenę 3 to chociaż to uzasadnij a nie tylko nudny film nie uczyli w szkole uzasadniania zdania na dany temat?

slayer6

Oceniam ten film na trzy, ponieważ brakuje mi w nim wartkiej akcji. Jeżeli już tworzy się filmy dłuższe niż dwie godziny, to powinno się zapewnić widzowi satysfakcję z tych "dodatkowych" minut. Niestety mnie ten film nie urzekł, jak już pisałem wcześniej brakowało mi w nim żywszej akcji.
Uczyli, ale z polaka nigdy dobry nie byłem, wolałem zawsze nauki ścisłe.

ocenił(a) film na 10
McLlovin

Nie no spoko możesz mieć swoje zdanie heh ale ja mam swoje i moim zdanie tam nie brakowało wartkiej akcji likwidowanie kolejnych osób zamieszanych w zamach w Monachium kolejne sposoby na ich zlikwidowanie fajnie to było moim zdaniem i w ogóle ten film jest psychodeliczny nie zle zrył mi beret zwłaszcza jak Avner myśli ze chcą go zabić i na koniec swojego szaleństwa chowa się w szafie i tam chce spać dla mnie genialne ale każdy może mieć swoje zdanie

slayer6

Jeszcze keideyś spróbuję to obejrzeć. Może za parę lat bardziej mi się spodoba.

ocenił(a) film na 10
McLlovin

Być może tak pozdro

ocenił(a) film na 7
McLlovin

Mam dokładnie takie same odczucia po obejrzeniu tego filmu, ogólnie jest dobry, ale nie mogę z czystym sumieniem stwierdzić, że się troszkę przy nim nie nudziłem... nie podobał mi się również mało realistyczny obraz Mossadu.

mrverde

no cóż nie dla nas takie filmy

McLlovin

Wydaje mi się, że taki był właśnie cel. Zauważ, że fabuła jest praktycznie identyczna, co w filmach z 007 (lub innych, podobnych) tyle, że odwrócona o 180 stopni. Starano się ten gatunek jakby uwiarygodnić(?). Mi to akurat bardzo przypadło do gustu.

To się w ogóle nazywa dekonstrukcją i to jest super sprawa.

ocenił(a) film na 8
McLlovin

Tia...taki zabieg zastosowano w najnowszym filmie o Lincolnie.
Tutaj na szczęście nie.

ocenił(a) film na 9
McLlovin

Jaja sobie robisz. Liczyłeś na Mc Gyvera czy Chucka Norrisa?

zafir

liczyłem na ciekawy film i jakoś ani Mc Gyver ani Chuck Norris mnie nie ciekawią
ale spokojnie niedługo spróbuje drugi raz obejrzeć

użytkownik usunięty
McLlovin

POLECAM RAMBO.

już widziałem, jedynka super, a potem to już równia pochyła

ocenił(a) film na 5

Po co ten sarkazm? Ja jestem podobnego zdania co kolega McLovin. Fabuła bardzo ciekawa, gra aktorska ok, kostiumy i scenografia fajna...jednak film jest nudnawy. Nikt się chyba nie spodziewał Rambo, ale są filmy które również opisują pewne zdarzenia z historii a potrafią złapać za gardło czy dać człowiekowi do myślenia. tutaj tego nie doświadczyłem. Oglądałem film na trzy raty bo za pierwszym razem bym usnął. Lekko zmarnowany potencjał.

ocenił(a) film na 6
danielpiekarski_2

Mam takie samo zdanie , film kompletnie nie wciąga , oglądam go już drugą ratę , a mimo to obejrzałem dopiero godzine , i jakoś nie nie ciągnie żeby dalej oglądać.
Po prostu są różne gusta , a ten kto laikiem nazywa osobę , która się na tym filmie nudzi , po prostu próbuje narzucić swoje zdanie , że film jest super itd.
Niektórzy się nudza na Ojcu Chrzestnym , ja jakis czas temu , przez przypadek o 1 w nocy natrafiłem na dwójkę , to się nie mogłem oderwać ;p
Czy film nudzi czy nie nudzi , trzeba mu wystawić ocenę za całokaształt , gra aktorska , charakteryzacje , fabuła , etc. Dlatego Monachium prawdopodobnie u mnie dostanie szósteczke. O ile dotrwam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones